Skip navigation


To, že kreatívnosť sa niekedy musí rátať za 100 bodov je nepochybné. Stačí „pomeditovať“ a „kreatívna výzva“ je na svete.

V živote pojem „reklama“ je určite každému známy. Stretávame sa s ním na reklamných tabulách, v rádiu či v televízii. Ale to by bola príliš skreslená podstata reklamy. Reklama existuje všade tam, kde fungujú aj ľudia. To znamená, že aj vo virtuálnom svete, kde taktiež nepochybne existujeme ako „virtuálne“ osobnosti. A tam kde sú ľudia, musí existovať reklama. Spoločnosti hľadajú správne miesta ako oslovovať svojich zákazníkov. Používajú na to rôzne metódy. Niekedy by sme sa čudovali, že aké používajú „kreatívne“ výplody. Ale v podstate o to v reklamách ide. Osloviť „za každú cenu“ zákazníka, bez ohľadu, či patri k tým „skutočným“ zákazníkom.
Reklama existuje vo virtuálnom svete. Veď poznáme to, keď pozrieme do e-mailovej schránky a vidíme „lichotivé správičky“. Firma „…..“ vám ponuka modré z neba…. NO niekedy môžete natrafiť aj na nevyžiadanú poštu od nemenovanej farmaceutickej, nemeckej spoločnosti, ktorá vám odporúča vynikajúce vitamíny. Stačí mať Paypal a ide to

„tieto vitamíny vám pomôžu zvládať stres, napätie, ktoré sa vám vytvára z dôvodu rýchleho životného štýlu. Vitamíny vám pomôžu sa konečne lepšie vyspať. Stačí previesť nám peniaze cez paypal a my vám odošleme 4 balíky týchto vitamínov“.
Paráda aké super… Hľadám stránku spoločnosti so svojou „slabučkou“ nemčinou a zisťujem, že ta spoločnosť nemá ani stránku. Takže „objednávka“ sa nebude realizovať. V podstate nerealizovala by sa aj keby spoločnosť v skutočnosti existovala.
Teraz som písal o nemeckom podivuhodnom systéme reklám. No, to, že Slováci nezaostávajú je každému jasné. Slovenský trh s kreatívnosťou reklám nezaostáva. Veď sám môžeš posúdiť.

Predmet správy: Cavesss „…. (užívateľ)“

Text správy:
Ahojky „…“
Chceš sa zoznámiť, užiť si veľa zábavy, popozerať nejaké fotky, videá, nechať si svoje ohodnotiť a oveľa viac?
10 tisíc babeniek aj chalanov tu zaregistrovaných a hľadajucí vážne zoznámenie, sex, priateľstvo, flirt a atď…
Ťa isto presvedčí o tom, že tu sa nudiť nebudeš.
A ako bonus aj sexi zoznámka
http://www.POKECAJ.eu

(autor článku nezverejňuje tento text za účelom reklamy danej stránky)

No, čo vám poviem. Je to záhada, alebo len „pokus“ pre srandičkovanie? Autor tohto e-mailu určite musel to myslieť ironický, lebo napísať niečo také sa „len tak“ nedá. No kreatívnosť mu teda nechýbala.
Keď sa mi nepáči spoznávanie bežných ľudí, existuje tu aj sexi zoznámka. Aké úžasné. Nič nového pod slnkom, ale za pokus „zavtipkovať“ to naozaj stálo. Keď som si to prečítal na poste, tak som tomu nevenoval pozornosť. Ale keď ten istý e-mail som našiel aj na „pokeciku“ začal som premýšľať, čo v tom „podivuhodnom texte“ sa píše.
Takže stačí navštíviť uvedenú stránku a možno nájdete si aj svojho „sexuálneho“ partnera . Je to jednoduché, naozaj „odporúčam“.

A čo k tomu dodať? NO k tomu sa vlastne ani nedá nič dodať. Iba možno to, že reklama nepoznáva hranice.

Reklamy

2 Comments

  1. Ťažka trojročná abstinencia sex.života.Pracovný pobyt V Rusku na ďalekom východe

  2. Tebe sa to teda podarilo. 100 bodov na pekný večer 🙂 Diagnóza „vyšitá“ na miery :-d


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: