Skip navigation


Je tomu 20 rokov od novembrových udalosti a politici robia to, čo s demokraciou nemá nič spoločné. Krátka reakcia toho, ako súčasná politická scéna funguje v Slovenskej republike by sa dala vyjadriť kratučko, no ja budem kúsok dlhšie okolo toho kecať.

Ako sa Slovenskí politici stavajú ku voličom? Hnusne. Keď ich potrebujú sľubujú „nemožne“ a keď ich už nepotrebujú, správajú sa ako im to vyhovuje.
Vážení politici, kedy už konečne nebudete bojovať proti pravde? Vtedy, keď ju zabijete? Áno. Vy pravdu nechcete počuť. Račej si budete kupovať tých, čo „skopávate“, ako sa len dá. Idete si kupovať hlasy do cigánskej osady a problém neriešite. Tak sa správate k tým, čo vám dávajú moc? To je pre vás spravodlivé však? Už inak sa nedokážete prezentovať. Už nedokážete nájsť iné metódy špinenia demokracie? Už vám nestačí zhoršená sloboda prejavu novinárov? Čo ešte pripravujete pre tých, čo si to nezaslúžia? Ja váš receptík po moci poznám. Začnete hovoriť vtedy, keď pôjde vám o moc a o to, ako by ste sa dostali ku korytu. A keď sa vám splní sen po moci, prestanete myslieť na tých, čo ste podplatili, zmanipulovali, ale aj tých, čo vám dali hlas, len preto, lebo uznávajú vašu politiku. Ste veľký manipulanti? Ak áno, prosím vás riešte „rómsky problém“!! Veď predsa oni vás volili, aby ste im splnili to, čo ste im nasľubovali. Ale keby vás volili z vlastného presvedčenia, tak nič nepoviem. „Ten je celkom dobrý do politiky však? Toho pôjdem voliť.“ To je reč tých, čo vedia koho majú isť voliť. No, vy ste taký „vybabranci“, že beriete tým ľuďom slobodu, čo „nevedia“, čo ste zač. Dáte kúsok klobásky, pivečka a túžba po moci uzrie sveta svetu. Aké jednoduché. Spomínaný spôsob je iba jeden z jedných, čo využívate. Vy na „obohacovanie“ moci používate lepšie metódy, ktoré držíte vo vlastných rukách. NO hanbíte sa o nich hovoriť. Pravda vyjde stále najavo. Nevyšla dnes, nevyjde zajtra, ale pozajtra už bude na svete. Ale už bude neskoro. Už nebudeme môcť vás potrestať a vy sa nám budete smiať aký sme hlupáci.
„Predstavitelia Smeru-SD zároveň odmietli, že by niektorý z incidentov, ktoré rieši polícia i volebná komisia, mohol ovplyvniť výsledky volieb.“ Áno, mohol!!! Je to výsmech normálnym ľuďom do tvare. Uznávate to ako za veľký úspech, no tam sa objavili podnety, ktoré hovoria o podvádzaní. Podvádzali ste, klamali ste a pravdu ešte stále klamete? To už k iným zvrhlosťam nedokážete smerovať? Dokážete. ja verím, že je to posledný, úspešný váš výplod fantázie. Nechváľte sa klamstvom, lebo všetko sa vám vráti ako bumerang. No škoda je to, že nebudeme vám to môcť splatiť. Na slovenskú žije toľko naivných ľudí, že vy viete, že to v ďalších voľbách máte vyhraté. Ja vám to neberiem, ale nepodvádzajte!!! To sme si sľúbili pred 20 rokmi!!!
Sľúbili sme si pravdu vravieť!!! Nie je to naivita. Potrebujeme zmeniť voličskú základňu a čo je najdôležitejšie – musíme zmeniť politikov. Vymenili si iba trička a ďalej pokračujú v svojich machináciách a hovoria „niektorí po Slovensku šíria demagógiu“. Áno, šíria, lebo vy ju spôsobujete. Keby ste neklamali bolo by lepšie.
A ešte niečo k „senzačnej“ výhre… „blahoželám k výhre. Vyhrali ste 100:0 – politici –normálni ľudia.“ Prvý budú poslednými a poslední budú prvými. Nech už sa Slovensko zobudí z ilúzie. Už je to viditeľne, že súčasná politická scéna je pretlačená ty my, čo tam vôbec nemajú, čo robiť.

Samochvála smrdi. Pravdu porazíš dnes, no zajtra ťa bude prenasledovať. Klamstvom sa napájaj tak, aby si sa „zadusil“.

Reklamy

2 Comments

  1. Fico na hrad.Mas uplnu pravdu.Presne o tom cely cas hovorim.Ti dole kritizuju tych hore zatial co ti hore vyuzivaju svoje postavenie.Ludia su rovnaky a revolucia je len zmena mena a koryta.

    • Revolúcia je zmena, ale kúsok nesúhlasím s tým „korytom“. Politici minulosti sa zmenia na súčasných (ich nálepka ostáva – zmenia len trička) a to, že majú na sebe tu „nálepku“ znamená, že niečo to potrvá kým ty to politici „zmiznú“ z Slovenskej politickej scény.
      Je pravdou, že spoločnosť nie je na takú to radikálnu zmenu pripravená. Ale už ten „základ“ tu existuje. Len treba „dobojovať“ to, čo sme si sľúbili.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: