Skip navigation


Dnes, nemusíte sa báť, že to bude niečo vážne. Samé hlúposti, tak ako sa to patrí na prvý apríl. Do pozornosti chcem dať niekoľko prvo-aprílovských chytákov, na chytenie toho pravého „somára“.

Začnem trochu z iného súdka. To, že prvý apríl existuje aj na internete je nepochybné. Posúď sám a určite sa v závere budeš na tom pučiť…
Klikni sem pre prečítanie článku
Dokážete si predstaviť, ako to museli prežívať životne „zamilovaní“ gameri? Nezbláznili by ste sa, ak by vám ta spomínaná spoločnosť zakázala používať TV od iného výrobcu? Myslím, že to je ešte nič. Ale platiť za dýchanie, v tomto článku je prosto taká hovadina, že väčšia už ani nemôže existovať. „Och, ten tlak…,“ hovorí si stará mama, ale čo si také musel mumlať taký „zamilovaný“ player? Veď jeho tlak v takejto chvíli by ani nebolo možne zmerať. Totálne zlyhanie základných životných funkcií. 🙂 Prosto „game over“!!! 🙂 Odporúčam, čo najskôr uzavrieť si s poisťovacou spoločnosťou aj takéto poistenie. Čo keď to neprežijete v takejto situácii? Radšej sa poistite, aby vaši potomkovia sa nemuseli súdiť.
Ďalší online vystrel je trochu politický. Hoci ide o vážnu vec (ako pre koho?), autor si dal záležať, aby to bola iba fikcia. Áno, priznávam sa, uveril som tomu obludnému nápisu, hoci po troch prečítaných riadkoch som zistil, že ide iba o prvo-aprílový vystrel. Článok o nemedializovanej „politickej vražde“ Kotlebu nájdeš sem:
Dodám, že autorovi fantázia fungovala na plné obrátky.

Spomenul som 2 prípady, ktoré určite stoja za kratšie či dlhšie zamyslenie. Z vlastnej kuchyne som pripravil svojim dvom kamoškam asi také to divadielko.
Prvej som zavolal s tým, že či jej môžem doniesť 2 pečené kurčiatka (ale iba kurčiatka), ktoré si objednala. Ešte som jej asi 1 minútu vysvetľoval, že do balíka som jej pridal koreniny, ktoré si môže potom pridať, aby kurčiatko dostalo svoju pravú chuť. Chudák dievča, ona tomu uverila.
Druhý príbeh bol trochu iný. Opäť politický naladený (neboj sa žiadna vražda Fica) 🙂
„Dobrý deň, pri telefóne Peter Tichý, naša ratingová agentúra robí telefonický prieskum z dôvodu, že čo skoro sa budú konať parlamentné voľby do NRSR. V našom prieskume sledujeme to, či sa zúčastníte na týchto voľbách a chceme vedieť, akej politickej strane ste ochotný dať váš hlas. Tak teda (s dávkou úsmevu, pretože na druhej linke sa ozývalo iba šumiace ticho) zúčastníte sa na parlamentných voľbách do NRSR 12. júla (júna) 2010?“ Ako inak – odpovedala áno. Vyšlo to, že som jej nedal príležitosť hovoriť. Záver skončil s nečakaným koncom. „Akú z týchto politických strán by ste si vybrala dnes?“ a pokračujem po kratučkej prestávke, „Strana dobrého vina, strana pivovarníkov a pivových súdkov, strana dobrého a dokonalého sexu a napokon (už bolo počuť, že sa vo vlastnom vnútri pučím), strana prvo-aprílových somárov.“ Pochopila. Začala sa smiať, že… Prosto bez komentára. V dávke smiechu len prehovorila: „tu tretiu a dnes určite tu poslednú.“

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: