Skip navigation


V dnešnej dobe je možné vytvoriť prieskum i na nemožné. Môžete sa pýtať na všetko, čo len vás napadne – Od jednoduchých až po tie najzložitejšie otázky. Dnes sa dozviete niečo o „exkluzívnom“ prieskume, ktorý robila jedna nemenovaná spoločnosť, ktorá zistila naozaj prekvapujúce výsledky pri svojom brázdení medzi ľuďmi.

Najprv otázka pre všetkých: „Aký ideál ženskej si predstavujú chalani?“ „Aký posteľný ideál ženy si predstavujú chalani?“ „aká je lepšia ženská – arogantná, alebo srdcom milujúca?“ Na tieto otázky odpovedali muži s dosť prekvapujúcim výsledkom . Až 80% mužov Európy a USA si myslí, že ženy sú arogantné. Tak tiež sú presvedčení, že ich ženy v posteli nedokážu udržiavať srdcom milujúci sex (mimochodom vieš aké to je srdcom milujúce posteľné milovanie?). Na položenú otázku v zátvorkách si nebudem odpovedať, pretože sám neviem, čo sa pod tým skrýva. Prieskum dokázal, že až 20% chalanov Európy a USA si myslí, že ich ženské, nežnejšie polovičky nie sú arogantné. Sú presvedčení, že ich milujúce nežnejšie životné lásky to myslia naozaj vážne. Tvrdia, že posteľné milovanie dokážu prežívať aj srdcom – čo je podľa nich aj velikánske + do ich vzájomného vzťahu. Ak tento prieskum je „seriózny“, potom 80% žien celej Európy a USA, by sa mali zamyslieť nad svojimi cieľmi lásky (žeby aj také existovali?), pretože ich partneri nesúhlasia s ich aroganciou, ktorú prejavujú pri milovaní. Do úvahy ešte prichádza druhá stránka pohľadu… čo keď títo chalani trpia pocitom nedokonalosti svojich nežnejších polovičiek? V tom prípade, až 80% mužov sa musí bezpodmienečne zmeniť!!! Prieskumy sú bohužiaľ aj také. Niekedy je ťažké si priznať chybu a o to ťažšie je ju napraviť, aby nebola chybou.
20% mužov a žien Európy a USA môžu spinkať pokojne, lebo sú si istý, že ich partner/partnerka sú s nimi spokojný/spokojné. Prieskum priniesol aj náhradu za tieto „arogantné“ nežnejšie polovičky. Z prieskumu nie je jasné, koľko % mužov by si vybralo z tej danej národnosti ženských pokolení, ale prieskum promptne tvrdí, že sú to práve ruské nežnejšie stvorenia, ktoré dokážu milovať srdcom – dokážu sa odovzdať mužovi v plnej paráde celou svojou úprimnou láskou. Odporúčanie pre 80% mužskej populácie: Okrem arogantných kočiek sú tu aj iné. Stačí byť bohatý a ruské životné lásky to istia. O váš romantický život je postarané. Môžeš posúdiť, či tento prieskum bol naozaj seriózny.

Európske a americké ženy sú príliš arogantné na vás? Hľadáte sladké dievčatko, ktoré bude vedieť, že čo je starostlivosť a pochopenie? Potom ste na správnom mieste – Tu nájdete ruské lady, ktoré ťa budú milovať celým svojím srdcom. Nemôžte nájsť kráľovnú vášho srdca? Ako sa hovorí krásne ruské dámy, ktoré majú kráľovskú krv a kráľovský vzhľad? Tu nájdete stovky portfólií týchto jemných žien ľubovoľného veku pre každý vkus. Prosím, ospravedlňte nás, ak nemáte záujem.
Krásne ruské dámy –
http://freerussianladydating.com/

(Autor tento text nezverejňuje za účelom propagácie erotických materiálov činného obsahu, ktorý by mohol byť v rozpore.)
Poznámka: O tých číslach som hovoril zo statusu, ktorý bol napísaný v Skypovom statuse, ktorý už je iný.

Teraz už naozaj vážne. Prieskum dajme nabok, úlohu tu zohráva niečo iné.
Ak vám príde podobná správa na skype (aspoň mne prišla) od užívateľa „dreamsy002“, nereagujte na linky, ktoré vám ponuka tento „exkluzívny“ prieskum. Jeho účelom je niečo iné. Ciele sú rôzne, ich dosiahnutie je závislé od vášho prístupu. Link, ktorý sa nachádza v hore uvedenom texte obsahuje „sladké ruské počítačové pozdravy“. Veľká noc už dávno skončila, nedovoľme, aby sa náš počítač prežieral vírusmi. Bezpečnosť počítača nie je na šikovnosti iných, ale na vašej zodpovednosti, ako ste schopní pochopiť šikovnejších.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: